Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

در نیمه دوم بازی دوستانه پاناما- اسپانیا و درزمان ورودکاسیاس به زمین، ویا قصد داشت بازوبند کاپیتانی را به او بدهد ولی ایکر بازوبند را قبول نکردداوید ویا چهارشنبه شب بعد از حدود یک سال با پیراهن تیم ملی اسپانیا در یک بازی به عنوان بازیکن ثابت روانه میدان شد و در این بازی بیش از هرزمان دیگری با اعتماد به نفس تمام در زمین حرکت می کرد. او دومین گل اسپانیا در بازی دوستانه با پاناما را به ثمر رساند وچیزی که اعتماد به نفس ویا را بیش از پیش بالا می برد این بود که او برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی اسپانیا را بربازو بسته بود.

بازی دوستانه مقابل پاناما، هشتاد و پنجمین بازی او برای تیم ملی کشورش بود.

درنیمه دوم و زمانی که ایکر کاسیاس قصد ورود به زمین مسابقه را داشت، داوید ویا به سمت او حرکت کرد و قصد داشت تا بازوبند کاپیتانی تیم را به کاسیاس که کاپیتان اصلی ماتادورها بود بسپارد. ولی کاسیاس که می دانست که چهارشنبه روز ویژه ای برای ویا است، این بازوبند را از او نگرفت.

ویا در طول 90 دقیقه بازی، بازوبند را بربازو بسته بود و نمایش قابل قبولی را هم ارائه داد. ویا در 85 دیداری که برای تیم ملی اسپانیا برگزار کرده، به 53 گل رسیده که میانگین گلزنی او در هر بازی 0.6 گل است.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori