Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

سرخیو راموس همیشه رک و راست حرف هایش را می زند و حالا در گفتگویی به بررسی شرایط تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید پرداخته.به نظر می رسد که آنچه در بازی یکشنبه شب رئال مقابل لوانته رخ داد، هنوز درکانون توجه است:« کاملا روشن است که همه درمقابل رئال مادرید متحول می شوند؛ چرا که کسب یک برد مقابل ما، بیش از پیروزی مقابل هرتیم دیگری بازتاب دارد. به همین خاطر هم می توان دلیل رفتارهای برخی از بازیکنان را درک کرد. از نظر ما این بازی کاملا گذشته و تمام شده.»


سرخیو راموس درمورد رابطه اش با بایستروس بازیکن خشن لوانته گفت:« قبل از شروع بازی او به من تبریک گفت و در تونل رختکن هم با هم در حال صحبت کردن بودیم. او به من به خاطر موفقیت هایی که با رئال مادرید و تیم ملی کسب کرده ام به من تبریک می گفت و واقعیت این است که این گویای شخصیت بالای اوست. من از آنچه درپایان بازی رخ داد خبر ندارم. در تونل رختکن اتفاقاتی را دیدم که اصلا جایش اینجا نبود.اینکه بایستروس با په په و رونالدو برخورد کرد درست است ولی هیچ درگیری خاصی رخ نداد.فقط یک سری حرف و یک مشت رد و بدل شد و ما خیلی سریع رسیدیم و آنها را از هم جدا کردیم.»

سرخیو راموس درمورد تیم ملی اسپانیا گفت:« برای من افتخار بزرگی است که در تیم ملی هستم.»

او درمورد دیداری که در آن با آغاز نیمه دوم پیراهن اوزیل را زیر پیراهنش برتن کرده بود گفت:« این فقط گویای آن است که اوزیل در میان تمام بازیکنان تیم، برای من دوست متفاوتی است. این نشانه ای از محبت و علاقه من به دوستم بود. چرا که در آن روزها او روزهای سختی را پشت سرمی گذاشت ولی هیچ برخورد مستقیمی میان من و مربی تیمم پیش نیامد.»

راموس درمورد اوزیل گفت:« اوزیل  واقعا بامزه است. این را درچشم هایش هم می شد دید. کاملا واضح است که وقتی به تیمی می آیی، ممکن است به مشکلاتی بربخوری. من خودم این شانس را داشتم که کمتر در تیم احساس غربت می کردیم. اوزیل هم با زبان انگلیسی صحبت می کند و با انگلیسی دست و پاشکسته ای که من دارم، کاملا همدیگر را درک می کنیم. از همان اولین روز کاملا از او خوشم آمد و به او کمک درم تا در شهر جا بیفتد. رستوران ها را به او نشان دادم .درآن زمان از همه مهمتر این بود که او در تیم جا بیفتد.مخصوصا این که اوزیل خیلی خجالتی است. او انسان بزرگ و جوان خیلی خوبی است و آینده روشنی درانتظارش است. همین روزها هم در رئال خیلی به تیم کمک می کند.»

این مدافع باتجربه درمورد انتخابش به عنوان یکی از مدافعان برتر سال گذشته لیگ اسپانیا گفت:«من بیشتر طرفدار جوایز گروهی هستم و موفقیت های تیمی را به موفقیت های فردی ترجیح می دهم ولی کسی نمی تواند از دریافت کردن این جایزه ها سرباز بزند . ما به نبرد ادامه می دهیم ولی نمی توان در گذشته زندگی کرد. این موفقیت ها مربوط به فصل گذشته بود و به عنوان خاطره ای در ذهن ها خواهد ماند. فصل پیش یکی از بهترین فصل های من بود. »

بخش پایانی صحبت های سرخیو راموس درمورد رابطه اش با ژوزه مورینیو بود: «در برخی از بازه های زمانی تفاوتها و اختلافاتی با هم داشتیم.ولی ما همیشه مشکلاتمان را رو در رو حل کردیم و هیچ کسی متوجه هم نشد. درحال حاضر رابطه خیلی خوبی با مورینیو دارم.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori