Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

دیدار لوانته و رئال مادرید که با پیروزی 2 بر یک سفیدپوشان مادریدی به پایان رسید، دیداری سراسر جنجال بود.


جنجال هایی که نه فقط در زمین بازی صورت گرفت که به خارج از زمین و رختکن هم کشیده شد. لوانته ای ها در این بازی بسیار خشن عمل می کردند و اتفاقی که برای کریستانو رونالدو در زمین افتاد، نمونه ای بارز از این مسأله بود. در یکی از حرکات بازی، آرنج داوید ناوارو، مدافع لوانته با صورت رونالدو برخورد کرد و پارگی پلک او را به همراه داشت. بعد از این حادثه، چشم رونالدو خونریزی زیادی داشت و دیدش هم کم شده بود. او دچار سرگیجه هم شده بود، به طوری که در نیمه دوم دیگه نتوانست رئال را همراهی کند. داوید ناوارو که پرونده کاری اش با ماجرای حرکات خشن اش در بازی ها پر شده در این باره به سایت رسمی لوانته گفته: « این حادثه کاملا اتفاقی پیش آمد. حتی یک لحظه هم  به آسیب رساندن به کریستیانو رونالدو فکر نکردم. این ها حوادث بازی هستند و از این که باعث زخمی شدن رونالدو شده ام، واقعا ناراحت هستم. اما باز هم می گویم که این اتفاق کاملا غیرعمدی بوده.» مدافع اسپانیایی علاوه بر این گفته که خودش با رونالدو تماس گرفته و حالش را جویا شده است: «با او تماس گرفتم تا ببینم حالش چطور است و بگویم که امیدوارم خیلی زود دوباره خوب شود.»


 خشونت های این بازی البته انگار به زمین ورزشگاه محدود نشده و به رختکن بازیکنان هم کشیده شده است. گفته می شود که بعد از پایان دیدار بین په په، مدافع رئال و سرخیو بایستروس، کاپیتان لوانته درگیری فیزیکی رخ داده است. آن طور که رئالی ها اعلام کرده اند قضیه از این قرار بوده که بازیکنان رئال مادرید بعد از پیروزی شان در این بازی داشتند با خوشحالی از تونل ورزشگاه عبور می کردند و په په هم مثل همه هم تیمی هایش بردشان را جشن گرفته بود. اما این حرکت او انگار به مزاج بایستروس خوش نیامده و بعد از آن به سالنی در کنار رختکن  رفته که در آن پزشکان در حال رسیدگی به آسیب دیدگی های رونالدو و په په بوده اند. بایستروس بعد از ورود در را بسته و بعد به سراغ په په رفته و گردنش را محکم فشار داده. در همین لحظه اما پلیس ها وارد شده اند و به درگیری پایان داده اند. شاهدان می گویند که این اولین باری بوده که این طور ترس را در چشمان په په می دیده اند وگویا می دانسته که بایستروس با قدرتی که دارد می توانسته به او آسیب هم برساند.

ستاره خط دفاعی لوانته اما همه این اتفاقات را تکذیب کرده و گفته : «دارید قبل از این که اطلاعات کامل را بدست بیاورید، قضاوت می کنید. در زندگی ام به هیچ کس حمله نکرده ام، چه برسد به په په. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که به آن سالن رفتم تا کریستیانو را ببینم. این حرف ها دل آدم را به درد می آورد. من البته به این جور انتقادها عادت دارم.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori