Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای از په په، مدافع پرتغالی شان در مقابل اتهام مسخره کردن بازیکنان لوانته در پایان دیدار یکشنبه شب دو تیم دفاع کردند.


رئالی ها در این دیدار در دقایق پایانی با گل آلوارو موراتا به پیروزی رسیدند اما بعد از بازی خوان فران، مدافع لوانته، ادعا کرد که په په در پایان بازی در مقابل بازیکنان این تیم "خندید، رقصید و آنها را مسخره کرد."

در مقابل باشگاه رئال با حمایتی ویژه از این ملی پوش پرتغالی، رفتار او را یک الگو برای بقیه توصیف کرد.

در بیانیه ای که در سایت باشگاه رئال مادرید منتشر شد، آمده است:" در رابطه با اتفاقاتی که در پایان دیدار یکشنبه شب رئال و لوانته رخ داد، باشگاه رئال مادرید مایل است تا توضیحاتی ارائه دهد:

1- رفتار همه بازیکنان و اعضای کادر فنی ما در زمان بازی کاملا منلسب بود. در زمان بازی معمولا شرایط دشواری رقم می خورد اما ما با حرفه ای گری، تعهد و جوانمردی بر آن غلبه کردیم.

2- در پایان بازی رفتار بازیکنان، کادر فنی و اعضای باشگاه که به خانه حریف رفته بودند، کاملا صحیح و در همه زمینه ها، بدون مشکل بود.

3- ما هر گونه رفتار تحریک کننده از سوی بازیکن مان، په په، در مقابل رختکن تیم میزبان را رد می کنیم. بازیکنان رئال همیشه مانند یک الگو رفتار می کنند و په په نیز رفتاری مانند بقیه دارد.

4- باشگاه رئال همیشه از ارزش های جوانمردی و احترامی که باید در رقابت ها باشد، دفاع می کند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori