Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

پدرا میاتوویچ، مدیر ورزشی سابق باشگاه رئال مادرید که بازیکن سابق این تیم نیز بود در صحبت هایی به مرور اوضاع کنونی باشگاه رئال پرداخته.


او در گفتگو با اشرف بن عیاد، خبرنگار ورزشی الجزیره اسپورت ،از مسائل مختلف صحبت کرد. میاتوویچ، در مورد اولویت های باشگاه مادریدی گفت:« هدف اصلی رئال موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. کسب عنوان قهرمانی دراین رقابت ها کار آسانی نیست و به علاوه رئالی ها می دانند که 32 سال صبر وانتظار برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، چقدر زیاد است. این تیم آماده قهرمانی در اروپاست و می تواند به این هدف برسد.»


میاتوویچ در ادامه در مورد جنجالهایی که برسر استفاده از بازیکنان تیم پایه ای رئال در تیم اصلی به وجود آمده صحبت کرد و گفت:« از آنجایی که برد همیشه برای رئال یک اجبار است، زمان زیادی برای تلاش کردن و صبور بودن برای آنکه یک بازیکن به این جوانی به اوج برسد وجود ندارد.»

میاتوویچ در بخش پایانی صحبت هایش درتمجید از مورینیو گفت:« دوست داشتم که می  توانستم با مورینیو کار کنم. او یک مربی خیلی بزرگ است و از نظر من بهترین مربی دنیاست. شاید هم روزی با هم همکار شدیم.»

او دربخش پایانی صحبت هایش درمورد اینکه مسی بهتر است یا رونالدو، گفت:« مسی و رونالدو بازیکنان کاملا متفاوتی هستند.  ولی به خاطر آنکه خودم یکی ازهواداران رئال هستم و یکی از کسانی هستم که در خریداری کریس نقش داشتم، خب، پس طرفدار رونالدو هستم.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori