Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

رود گولیت، اسطوره هلندی دنیای فوتبال در صحبت هایی به بررسی عملکرد ستاره های دنیای فوتبال پرداخته.


آن هم در شرایطی که تا کمتر از 20 روز دیگر نام 3 نامزد نهایی توپ طلای سال 2012 اعلام می شود و این روزها بازار مقایسه ستاره ها باهم، به ویژه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی داغ داغ است.

گولیت در گفت و گو با «بیلد آم سانتاگ» ذره بینش را روی بازیکنان تراز اول فوتبال دنیا قرار داده. او در ابتدا در پاسخ به این سوال بود که اگر قرار بود یک بازیکن آلمانی را به اردوی تیم ملی هلند می برد ، انتخابش کدام بازیکن بود، از مسعوت اوزیل، ستاره ترک تبار تیم ملی آلمان نام برد و در تمجید از او  گفت:« اوزیل از نظر تکنیکی یک بازیکن همه چیز تمام است. انگار توپ از او فرمانبری می کند و در ذهن او چیزهای فوق العاده ای می گذرد. اوزیل را به ما بدهید. همین الان. به او واقعا نیاز داریم. بازی او مبتنی بر پاسکاری است و چنین بازیکنی برای تیم ملی هلند واقعا یک گزینه ایده آل است.»


گولیت در حالی با این نشریه آلمانی به گفت و گو پرداخت که تا چند روز دیگر دو تیم هلند و آلمان در دیداری دوستانه مقابل هم قرار خواهند گرفت. این اسطوره هلندی معتقد است که هیچ یک از این دو تیم، در حال حاضر بازیکنان تراز اول و سوپر استاری ندارند.

او در این باره گفت:« در هر دو تیم بازیکنان خوبی هستند...بازیکنانی که خیلی خوبند.. بعضی از آنها فوق العاده اند و شاید بتوان برخی از آنها را ستاره نامید ولی از نظر من ستاره، فقط یعنی لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار.

به عنوان مثال مارکو رویس از نظر من یک بازیکن فوق العاده است ولی نمی توان او را یک سوپر-سوپر-سوپر استار نامید.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori