Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه منچستریونایتد در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که دوست دارد تا کریستیانو رونالدو به باشگاه یونایتد بازگردد ولی این مهاجم پرتغالی را غیرقابل خرید خوانده.کاپیتان تیم ملی پرتغال درحال حاضر بازیکن رئال مادرید است و اخیرا نارضایتی و ناراحتی اش را  از سران باشگاه مادریدی ابراز کرده و حالا سرالکس هم به تمجید از او پرداخته.

رونالدو در تابستان سال 2009 از منچستریونایتد جدا شد و با قراردادی 94 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست و بعد از انجام 162 بازی برای رئال، 165 گل به ثمر رسانده.


حالا سرالکس فرگوسن هم می داند که بازگشت رونالدو به اولدترافورد یک گزینه ایده آل است ولی با توجه به رقم دستمزد نجومی کریس و مبلغ درخواستی رئال این را بعید می داند.

فرگوسن در صحبت هایی به خبرنگاران گفته:« دوست دارم تا این طور فکر کنم که چنین احتمالی ممکن است ولی بعید می دانم که این اتفاق بیفتد. شما دارید راجع به حجم انبوهی از پول صحبت می کنید. فکر می کنید که ارزش رونالدو چقدر است؟ او قطعا غیرقابل خرید است. چه کسی می تواند پول خرید او را بپردازد؟»

سرالکس ادامه داد:« او قطعا مهره باارزشی برای رئال بود..ولی کریس همیشه دوست داشت تا برای رئال بازی کند. این رویای دوران کودکی اش بود. من نمی گویم که رونالدو تا پایان عمر فوتبالی اش آنجا می ماند؛ هیچ کسی نمی داند..چطور می شود گفت؛ شاید هم روزی ما توانستیم او را بخریم.»

مربی شیاطین سرخ درتمجید از رونالدو ادامه داد:« رونالدو یک بازیکن باورنکردنی است. او یکی از بهترین هاست. ما مجموعه ای از بازیکنان خوب را دراختیار داریم و قطعا می توان رونالدو را با هریک از این بازیکنان مقایسه کرد.هرچند که رونالدو یک سری مهارت های ذاتی دارد ولی درعین حال او به شیوه های مختلفی خودش را ساخته تا  به اینجا رسیده.

رونالدو خیلی تمرین کرده. او بخشی از مهارت های اریک کانتونا را در خود دارد. پل اسکولز هم همین طور است.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori