Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

این طور به نظر می رسد که تیم های ثروتمند اروپایی آماده اند تا با پایان رقابت های این فصل برای خرید رونالدو دست به کار شوند.این احتمال وجود دارد که کریستیانو رونالدو در پایان رقابت های این فصل لالیگا از رئال مادرید جدا شود و از همین رو، تیم های بزرگ اروپایی برای خرید این ستاره پرتغالی گوش به زنگ شده اند. سه تیم هستند که شانس بیشتری برای جذب کریس دارند: منچستریونایتد، سیتی و پاری سن ژرمن و هریک از این سه تیم ممکن است ستاره پرتغالی را به رختکن تیمشان ببرند.

یونایتد از این رو شانس خوبی برای خرید رونالدو دارد که این بازیکن به خاطر تجربه ای که از حضور در اولدترافورد و همکاری با فرگوسن دارد، شاید نسبت به بازگشت به جمع شیاطین سرخ متمایل باشد. هرچند که یونایتد در مقایسه با دو رقیب دیگرش از نظر اقتصادی، شرایط خوبی ندارد و پتانسیل مالی کمتری دارد.

به علاوه سران یونایتد می توانند با بهره گیری از نایک که اسپانسر مالی رونالدو و همچنین باشگاه یونایتد است نیز این ستاره را به سمت خودشان بکشانند و سران کمپانی نایک هم در راستای این خرید کمک های مالی بزرگی به آنها ارائه دهند.


 دومین مشتری رونالدو، سیتی، رقیب دیرینه منچستریونایتد است که آگوئرو و سیلوا رانیز در اختیار دارد. سران سیتی دو سال است که همواره برای خرید رونالدو اعلام آمادگی کرده اند .

حتی منصور بن زاید آل نهیان، مالک این باشگاه هم اعلام کرده که حاضر است برای جذب رونالدو تا 200 میلیون یورو پول بپردازد.به علاوه در صورتی که گواردیولا به سیتی بپیوندد، شاید اتفاقی جالب توجه رخ دهد؛ مربی سابق بارسلونا، ستاره کنونی رئال را هدایت کند.

مشتری سوم پاری سن ژرمن است.تیمی که قدرت مالی زیادی دارد و شیخ تمیم بن حمد آلثانی هم که از زمان روی کار آمدنش در این باشگاه فرانسوی در سال 2011 تاکنون 257 میلیون یورو برای خرید بازیکنان هزینه کرده، حاضر است برای خرید رونالدو پیشنهادی نجومی ارائه دهد.

جالب اینجاست که روزنامه مادریدی آ.اس اخیرا یک نظرسنجی را روی نسخه دیجیتالش قرار داده و سوال این نظرسنجی این بوده:« آیا دلیل نارضایتی رونالدو را می دانید؟ به نظرتان او حق دارد که از دست سران رئال ناراحت باشد؟»

و نتیجه این نظرسنجی نیز جالب بود؛ 63% از کاربران سایت آس اعلام کردند که موافق گلایه های رونالدو نیستند و البته 37% دیگر معتقدند که دلایل رونالدو برای ناراحت بودن و تصمیم احتمالی اش برای جدایی از رئال را درک می کنند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 آذر 1391 توسط Mahdi Mansoori