Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید هرگز بازی یکشنبه شب تیمش در شهر والنسیا و مقابل لوانته را فراموش نخواهد کرد.


تنها دو دقیقه از شروع بازی گذشته بود که با برخورد آرنج داوید ناواررو به صورت رونالدو، باعث شد تا بالای پلک سمت چپ رونالدو زخمی شده و خون صورتش را فرا بگیرد. بعد از این برخورد خشن ، پزشکان تیم رونالدو را به کنار زمین آوردند و سعی کردند تا با بخیه زدن، جلوی خونریزی را بگیرند.  این کار حدود 5 دقیقه ای به طول انجامید و در نهایت کریس در حالی که روی زخم صورتش یک چسب کوچک زده بود به زمین مسابقه باز گشت.


در این بازی که گونزالو هیگواین و کریم بنزما هر دو به دلیل مصدومیت شانس حضور در آن را از دست داده بودند،آقای خاص با تدابیر خاصی که اندیشیده بود، مسئولیت بازی در پست مهاجم نوک (بازیکن شماره 9 )را بر دوش کریس قرار داده بود. آنخل دی ماریا، مسعوت اوزیل و خوسه کایخون هم یک خط عقب تر از کریس بازی می کردند.

نیمه اول درحالی به پایان می رسید که همه فکر می کردند که مشکل رونالدو برطرف شده ولی در بین دو نیمه بود که ستاره پرتغالی در رختکن تیمش دچار مشکل بینایی شده و سرگیجه داشت و از همین رو مورینیو مجبور شد تا رونالدو را تعویض کرده و به جای او رائول آلبیول را روانه میدان کرد

جالب اینجا بود که مونیس فرناندس، داور مسابقه برخورد خشن آرنج ناواررو به صورت رونالدو را حتی یک خطا هم اعلام نکرد.

در دقیقه 21 بازی بود که رونالدو با بهره گیری از ارسال تماشایی ژابی آلونسو توانست دروازه تیم حریف را باز کند و اولین گل تیمش را به ثمر برساند. این اولین گل کریس به لوانته،درشهر والنسیا از زمان پیوستنش به رئال مادرید بود.

او از زمان پیوستن به رئال، در سومین بازی درورزشگاه خانگی لوانته موفق به گلزنی شد و حالا درصورتی که رونالدو در ورزشگاه ریاسور، ورزشگاه خانگی دپورهم به گل برسد، دیگر دروازه ای نخواهد بود که مقابل رونالدو مقاوت کرده باشد.

البته لازم به ذکر است که این اولین باری نیست که داوید ناواررو حرکات خشنی را در زمین مسابقه به اجرامی گذارد. در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 7-2006 و در بازی والنسیا – اینتر بود که او مشت محکمی به بوردیسوی آرژانتینی زد و استخوان بینی او را شکست و بعد از آن هم با شش ماه محرومیت مواجه شد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori