Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، شایعات اخیر در مورد پیوستنش به پاری سن ژرمن را رد کرد.


این ملی پوش فرانسوی می داند که باشگاه پاریسی در یکی دو فصل اخیر بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفته است اما معتقد است که صدرنشین فعلی لو شامپیونا هنوز برای قرار گرفتن به جمع بهترین های دنیا راه درازی در پیش دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران در مورد شایعه پیوستنش به پی اس جی گفت:" من در حال حاضر بازیکن رئال هستم و نمی خواهم این باشگاه را ترک کنم. پاری سن ژرمن روی بازیکنان خوبی مانند زلاتان و تیاگو سیلوا سرمایه گذاری کرد اما رسیدن به موفقیت نیازمند زمان است.


آنها ابتدا باید در لیگ فرانسه به قهرمانی برسند و به جمع 16 تیم پایانی چمپیونزلیگ راه پیدا کنند تا بتوان آنها را یک باشگاه بزرگ دانست."

او همچنین شایعه ناراحتی اش از نیمکت نشینی در رئال را رد کرد و گفت:" درست است که من نسبت به فصل گذشته زمان کمتری برای بازی پیدا می کنم اما من یک مبارز هستم و از ابتدای دوران حرفه ای ام هم این طور بوده ام. من به همین ترتیب ادامه می دهم تا بتوانم زمان بیشتری برای بازی پیدا کنم و گل های بیشتری به ثمر برسانم.

من هیچ بحثی با مورینیو در این مورد نداشتم. من به انتخاب او برای بازی دادن به ایگواین احترام می گذارم. تلاش می کنم وقتی که او می خواهد، بازیکن موثری برای تیم باشم.

من دوست دارم دوران حرفه ای ام را در رئال به پایان برسانم. باید ببینیم چه رخ خواهد داد. در حال حاضر اینجا خیلی راحت هستم."

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori