Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

سرخیو راموس، مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی به انتقاد از بازیکنان لوانته که در این بازی به خشونت روی آورده بودند پرداخت و به این نکته اشاره کرد که بعضی ها هستند که پذیرفتن شکست را بلد نیستند.از نظر او اولین باری نیست که برخی از بازیکنان لوانته به بازی خشن روی می آورند و خوانلو و بایستروس همیشه این کارها را انجام می دهند.

دراینجا می توانید متن کامل صحبت های سرخیو راموس را مطالعه کنید:

* پذیرش شکست: در رختکن درگیری یا مشکلی پیش نیامد ولی کسانی هستند که بلد نیستند شکست را بپذیرند. همیشه کسانی هستند که خودشان را نشان دهند. ما کناری می ایستیم ولی نباید همه چیز را فراموش کرد. این اولین باری نیست که چنین رفتارهایی را از بازیکنان لوانته می بینیم؛ خوانلو و بایستروس همیشه همین رفتارها را انجام می دهند.


*پنالتی: برای آنکه ببینیم که خط در داخل محوطه جریمه رخ داده یا خارج از آن، باید دوباره صحنه را ببینیم. من دوست ندارم که وارد این جنجالها شوم؛ هرکسی مسئولیت صحبت هایش را خودش برعهده دارد

*خطای خشن روی رونالدو: ابروی رونالدو کاملا شکافت و 5 بخیه خورد ولی دراین باره از من سوال نکنید

*بایستروس: او همیشه می خواهد جلب توجه کند. اگر از بوکس بیشتر از فوتبال خوشش می آید، بهتر است که به سراغ این ورزش برود و بوکس را دنبال کند و نه فوتبال.

البته درپایان این بازی بایستروس، ستاره لوانته اعلام کرد که برای تقبیح رفتار بازیکنان رئال و یا تحریک کردن آنها به رختکن آنها نرفته بود. بایستروس در این باره گفت:« من فقط رفتم تا حال کریس رونالدو را بپرسم.همین.»

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori