تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - تغییرتاکتیکی رئال: درغیاب بنزما و هیگواین
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

ژوزه مورینیو مربی پرتغالی رئال مادرید در صحبت هایی اعلام کرد که برای غیبت گونزالو هیگواین و کریم بنزما تدابیر خاصی را اندیشیده است.انتظار می رود که رئال امشب در غیاب مهره های کلیدی اش در خط دفاع و خط حمله با تغییرات جالب توجهی روانه میدان شود.

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی دراین بازی به عنوان بازیکن شماره 9 و نوک حمله رئال خواهد بود و دی ماریو، اوزیل و کایه خون او را همراهی می کنند.

البته رئال تا به حال در بازی هایی که در غیاب مهاجمان آرژآنتینی و فرانسوی اش برگزار  کرده به 4 برد و یک شکست و یک تساوی رسیده است.

در غیاب این دو مهاجم، رئال توانست تا در فینال کوپا دل ری بارسلونا را شکست دهد. در آن بازی هم کریس در پست مهاجم نوک بازی کرده بود.

در یک بازی دیگر در لالیگا هم این تیم توانست در غیاب هیگواین و بنزما با نتیجه 1-4 رئال سوسیداد را شکست دهد ودر شرایطی مشابه در نیمه نهایی جام حفی هم با نتیجه 0-1 از سد اتلتیکومادرید عبور کرد.

مورینیو به درخشش کایه خون هم اعتقاد دارد. بازیکنی که در نیمه دوم بازی با بوروسیا دورتموند برای رئال به میدان آمد و خط حمله این تیم را متحول کرد و مورینیو هم در پایان بازی به تمجید از عملکرد او پرداخت.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori