تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - گزارش روز: مورینیو و تیکه انداختن به بارسا بود
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

ژوزه مورینیو مربی پرتغالی باشگاه رئال درکنفرانس خبری اش قبل از بازی تیمش مقابل لوانته، با اشاره به سخت بودن بازی در زمین لوانته صحبت هایی کنایه ای  را برزبان آورد.


او دراین باره گفت:« این بازیها فقط برای ما سخت نیست. اگر برای همه تیم ها ساده و برای ما سخت بود، می شد دراین باره صحبت کرد ولی  این بازی برای همه سخت است. مدتهاست که آنها نباخته اند.آخرین باری که لوانته در خانه باخت را نمی دانم یادتان می آید یا نه..ولی من کاملا یادم است.... سخت است ولی برای همه سخت است.»

فکر می کنید منظور مورینیو با چه تیمی بود؟

آخرین باخت لوانته در خانه در روز 14 آوریل ودربازی با بارسلونا رقم خورد. آبی اناری ها در نیمه دوم بازی با دوگل از مسی، از میزبان پیش افتادند و این درحالی بود که نیمه اول بازی با برتری0-1 لوانته از روی گل باکرو به پایان رسیده بودد.

مربی باتجربه رئال، به پنالتی ای اشاره داشت که خوسه آنتونیو ته سیه را ویتیه نس، داور بازی درصحنه خطای بوتلیو روی کوئنکا اعلام کرد.پنالتی ای که حرف و حدیت های زیادی را به همراه داشت و کارشناس رادیو مارکا هم در آن روز گفته بود:« این برخورد در داخل محوطه جریمه رخ داد. داور بازی این صحنه را ندید و کمک داور بازی به داور اعلام کرد که چنین خطایی روی داده.»

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori