تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - مورینیو: مصدومان زیادی داریم ولی گلایه نمی کنیم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید در کنفرانس خبری اش قبل زا بزای رئال مقابل لوانته پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.متن این گفتگو را در اینجا مطالعه کنید:

با توجه به مصدومیت هیگواین و بنزما، چه کسی دراین بازی نقش بازیکن شماره 9را ایفا می کند؟

کریستیانو

خب؛ این از خط حمله..در خط دفاع هم مصدومان زیادی دارید. آیا در این بازی از یک بال کناری مثل کوئنترائو استفاده می کنید؟

نمی دانم..نمی دانم. هه چیز بستگی به آخرین تمرینات تیم دارد. در خط حمله، دی ماریا و کایه خون و رونالدو بازی خواهند کرد


تیم هایی مثل لوانته، بازی را می بندند. آنهابازیکنان باتجربه ای هم دارند. ترجیح می دهید مقابل تیمی بازی کنید که فضاها را می بندند وگاهی توپ را به رئال می دهند و یا مقابل تیم هایی که فضاهای بیشتری را دراختیار می گذارند؟

باید مقابل همه تیم ها بازی کنیم. رقابت همین است. شرایط مختلفی وجود دارد. باید تلاش کنی تا فوتبالت را پیاده کنی و زمانی که موفق نمی شوی، باید خودت را مقابل بازی تیم حریف تطبیق بدهی

کاکا درترکیب تیم قرار نمی گیرد. حتی همین الان که تیم مصدومان زیادی دارد. از کاکا ناامید شده اید؟

کاکا زمانی که در زمین باشد، به تیم کمک می کند؛ اگر یک بال سمت چپ بود، در خیلی ازبازیها از او استفاده می کردم. او بازیکن فوق العاده ای است. زمانی که از او بیشتر استفاده می کنیم و اوزیل را کمتر به میدان می فرستم، سراغ اوزیل را می گیرید. حالا که اوزیل بازی می کند، سراغ کاکا را می گیرید. در بازی با لوانته اوزیل بازیکن شماره 10 تیم خواهد بود.

چرا انجام بازی ها در شهر والنسیا و مقابل تیم های این شهر (که لوانته یکی از آنهاست) سخت است؟

این بازیها فقط برای ما سخت نیست. اگر برای همه تیم ها ساده و برای ما سخت بود، می شد دراین باره صحبت کرد ولی  این بازی برای همه سخت است. مدتهاست که آنها نباخته اند.آخرین باری که لوانته در خانه باخت را نمی دانم یادتان می آید یا نه..ولی من کاملا یادم است.... سخت است ولی برای همه سخت است

*فکر می کنید لوانته امشب چطور بازی کند؟

آنها سبک کاری مشخص و ویژه ای دارند و کسی نمی تواند ونباید از آنها انتقاد کند، چون این سیستم جواب و نتیجه می دهد. ما مصدومان زیادی داریم ولی گلایه نمی کنیم و مسئولیت ها را بردوش می کشیم.

در بازی با دورتمونددر بین دو نیمه اسین را با مودریچ تعویض کردید و تیم بهتر شد. مودریچ برای رسیدن به سطحی که شما توقعش را دارید چه چیزی کم دارد؟

وقتی سوالاتتان شروع شد، فکرکردم که درمورد اسین می پرسید و نه درمورد مودریچ

نمی دانم آیا می شود کوئنترائو را به میدان فرستاد یا نه و آیا زوج راموس- په په را دراین بازی خواهیم دید؟...

(او وسط سوال می پرد) قبل از این هم گفتم نمی دانم که چه خواهد شد. من مطمئن نیستم که می توانم از آربلوا وفابیو استفاده کنم یا نه.همه چیز به انگیزه های بازیکنان در تمرینات بستگی دارد که آیا آماده بازی هستند یا روی نیمکت قرار ی گیرند.من گفتم که اوزیل بازیکن 10 ماست و دی ماریا و کریس و کایه خون هم بازی می کنند. شما الان از ترکیب خط حمله تیم خبر دارید. پس نباید خیلی گمانه زنی کنید.

از کوئنترائو توقعات بیشتری دارید؟

من توقع هیچ چیزی ندارم

در بین دو نیمه بازی با دورتموند، هیگواین به خاطر مصدومیت از زمین خارج شد. چرا قبل از آن و در دقایق بازی که او احساس ناراحتی کرد، تعویض نکردید؟

(می خندد) این سوال حتی ارزش جواب دادن هم ندارد.

بنزما در مصاحبه با اکیپ گفته که بیشتر روی نیمکت است تا در زمین.

من که تمام 90 دقیقه بازی را روی نیمکتم

ازاینکه رئال در مقایسه با دوسال پیشین بهتر شده، راضی هستید؟

در پایان فصل ، در ماه می دراین باره صحبت می کنیم. درآن زمان شرایط بهتری برای ارزیابی دارم. انتظار دارم که تیم بهتر بازی کند؟ بله این انتظار را دارم

تیمتان انگیزه اش را از دست داده؟

من درابتدای فصل دراین باره حرف زده.الان تیمم پرانگیزه است و می خواهد بهتر و بهتر شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori