تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - خشم رونالدو: به شوخی گفتم که برای توپ طلا به خودم رای می دهم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادریددر گفتگو با مجله فرانس فوتبال که در روز 6نوامبر منتشر شد صحبت های جالبی را برزبان آورده بود. تیتر این شماره فرانس فوتبال این بود:« رونالدو:اگر می توانستم برای توپ طلا به خودم رای می دادم.»البته حالا فوق ستاره پرتغالی از چاپ چنین تیتری به شدت ناراحت است و اعلام کرده که صحبت های او تحریف شده و او این پاسخ را با لحن طنزآلودی دراین گفتگو برزبان آورده بود.آن هم در زمانی که از نظر او، گفتگوی رسمی به پایان رسیده بود و صحبت های خودمانی مطرح شده بود.  


ناراحتی رونالدو از خبرنگاران مجله فرانس فوتبال وقتی بیشتر شد که فهمید که خبرنگاری که با اومصاحبه کرده، دوست مسی بوده و اکثریت سوالاتی که از او پرسیده شده، به این هدف بوده که تیترهای داغ و جنجالی از این مسابقه درآورده شده تا وجهه و تصویر او را زیر سوال ببرند و همین طور هم شد و مجله فرانس فوتبال با تیترها و جملات جنجالی رونالدو روی پیشخوان ها قرارگرفت.

البته قبل از چاپ نهایی، مسئولان مجله ، متن این گفتگو را دراختیار سران رئال قراردادند تا مطالعه ای ضمنی داشته و نظرشان را ابرازکنندو سران رئال و خود رونالدو هم بعد از مطالعه، نظر مثبتشان را برای چاپ ابراز کرده اندولی درنهایت این مجله با تیتری جنجالی و متفاوت با آنچه مورد تائید قرار گرفته بود چاپ شد. کریس معتقد است که سران رئال نباید اجازه می دادند که این مجله فرانسوی جمله های او را تحریف کند.

کریستیانو معتقد است که تمام رسانه های بارسلونا در تلاش هستند تا چهره ای خوب و دوست داشتنی از مسی ارائه دهند ولی سران باشگاه رئال در چنین شرایط سخت و حساسی، او را در شرایطی سخت قرار داده اند.

رونالدو به علاوه ازاینکه در مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال یوفا که روز 30 آگوست درموناکو برگزار و اینیستا به عنوان برنده این عنوان معرفی شد، سران رئال به اندازه کافی از او حمایت نکردند و حتی فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی برای حمایت از او به موناکو نرفته و این درحالی بود که ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسا، مسی را همراهی می کرد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori