تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - مورینیو: مصدومیت هیگواین در بدترین موقع رخ داد
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال رئال مادرید که سه شنبه شب در جریان دیدار تیمش با بورسیا دورتموند آلمان مصدوم شده بود بر اساس معاینات پزشکی‌، بین سه تا چهار هفته آینده از زمین بازی دور خواهد بود.پزشکان در باره آسیب دیدگی او می گویند هیگواینˈ دچار پارگی ماهیچه ران پای راست شده است.

هیگواینˈ در دقیقه 15 دیدار دو تیم رئال مادرید و بورسیا دورتموند در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا ، هنگامی که برای کنترل یک توپ به سرعت می دوید، با دروازه بان حریف برخورد کرد و دچار مصدومیت شد اما این مصدومیت هنگامی شدت یافت که او تا پایان نیمه اول بازی به دوندگی خود ادامه داد.

هرچند اصلی‌ ترین قربانی این مصدومیت ، هیگواینˈ است اما قربانی بزرگ دیگر این مساله ، ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید است که نمی‌‌تواند تا یک ماه دیگر از بازیکن آرژانتینی خود استفاده کند.

 به عقیده مورینیو ، مصدومیت هیگواینˈ در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاده است زیرا او همه دیدار‌هایی‌ را که در یک ماه آینده برگزار می شود به دلیل اهمیتشان با نشان قرمز علامت زده بود.

به نوشته مارکا، مورینیو می‌‌داند که نمی‌‌تواند در لیگ اسپانیا حتی یک امتیاز را نیز از دست بدهد و در این زمینه چهار حریف خطرناک در یک ماه آینده دارد که تیم‌های لوانته ، بتیس، اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو هستند.
 
از سو‌ی‌ دیگر ، رئال مادرید در مسابقات لیگ قهرمانی اروپا در گروه خود و پس از بورسیا دورتموند در رده دوم جدول است و هنوز به طور قطعی به مرحله یک هشتم نهایی صعود نکرده است.

 به همین دلیل، دو بازی آینده آن مقابل منچستر سیتی انگلیس و آژاکس آمستردام مهم تلقی می شود و باید آنها را بدون ایگواینˈ و احتمالا بدون ˈکریم بنزماˈ مهاجم دیگر تیم انجام دهد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori