تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - خبر روز: فریادهای هواداران یونایتد به نفع کریس رونالدو
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

گویا صدا زدن نام رونالدو در جریان بازی بود که به شاگردان فرگوسن روحیه داد.منچستریونایتد برای کسب یک پیروزی ارزشمند در ورزشگاه «ژنرالی آرنا»ی شهر براگا سختی های زیادی را متحمل شد. شیاطین سرخ درابتدا از حریف عقب افتادند و در جریان این بازی به خاطر رفتن برق ورزشگاه بازی برای دقایقی متوقف شد و بعد از آن بود که یونایتدی ها با گلزنی توانستند به جریان بازی برگشته و درنهایت به یک برد ارزشمند دست بیابد.

پرتغالی ها بازی را خوب شروع کرده بودند ولی تا آغاز نیمه دوم از گل خبری نبود و البته در نیمه دوم بازی بود که همه اتفاق ها رخ داد . هواداران منچستریونایتددر جریان وقفه 10 دقیقه ایی که برای وصل شدن مجدد برق ورزشگاه ایجاد شده بود، لحظه ای از ترانه خواندن و تشویق تیمشان دست نمی کشیدند و جالب اینجا بود که آنها کریستیانو رونالدو را تشویق می کردند.

گویا صدا زدن نام رونالدودر جریان بازی بود که به شاگردان فرگوسن روحیه داد.چون بلافاصله بعد از وصل شدن برق ورزشگاه روند بازی تغییر کرد. فان پرسی که در آن بازی به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده بود، شرایط یونایتد را تغییر داد و اولین گل تیمش را در دقیقه 80 به ثمر رساند.

بعد از آن بود که شیاطین سرخ به بازگشت به بازی امیدوار شدند. 4 دقیقه بعد وین رونی از روی نقطه پنالتی دومین گل یونایتد را زد و زمانی که همه منتظر شنیدن سوت پایانی بازی بودند، چیچاریتو برای بارسوم دروازه براگا را باز کرد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori