تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - راموس: تصمیم گرفتم فوتبالیست شوم؛ چون خطرش از گاوبازی کمتر بود
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

سرخیو راموس، مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که در دنیا هیچ تیمی بهتر از رئال مادرید نیست و به علاوه اعلام کرده که دوست داشته یک گاوباز باشد.


این ستاره 26 ساله که 7 سال پیش به تیم اصلی رئال مادرید پیوست ، پس از آن افتخارات زیادی را بارئال کسب کرد که از این جمله می توان به سه قهرمانی در لالیگا اشاره کرد.

راموس که حالا عنوان کاپیتان دوم رئال را یدک می کشد، در صحبت هایی به روزنامه آ.اس گفت:« رئال مادرید بهترین تیم دنیاست و من برای این تیم بازی می کنم. وقتی جوان هستی ، مهم است که رویاهایی درسر داشته باشی.

من در آن زمان دوست داشتم تا یا گاوباز شوم و یا فوتبالیست. ولی مادرم مرا از اینکه به گاوبازی بپردازم ترساند. به همین خاطر به سراغ فوتبال آمدم که خطرات کمتری دارد.»

راموس در ادامه به این نکته اشاره کرد که بازیکنانی که برای رئال بازی می کنند و جامهایی که برای این تیم کسب شده،باعث شده تا او رئال را فراتر از هر تیم دیگری ببیند:« هویت باشگاه در طول سالها،باعث شده تا رئال مبدل به تیمی بی نظیر شود. رئال مادرید بهترین تیم دنیاست؛ حتی اگر تیم محبوب خیلی ها نباشد.

درهر صورت این یک واقعیت است. بازیکنان بزرگی که به رئال آمده اند و جامهای کسب شده توسط این تیم،همگی به باشگاه مادریدی پرستیژ داده.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori