تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - اوزیل: دورتموند می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

مسعوت اوزیل، ستاره آلمانی رئال مادرید، معتقد است که بورسیا دورتموند می تواند این فصل قهرمان لیگ قهرمانان شود.دورتموندی ها سه شنبه شب در سانتیاگو برنابئو رئال با متوقف کردند؛ در حالی که دو هفته قبل توانسته بودند در خانه شاگردان مورینیو را از پیش رو بردارند.

اوزیل در گفتگو با بیلد گفت:" البته دورتموند می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود. تیمی که بتواند دو فصل پیاپی قهرمان بوندس لیگا شود، می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود. ما در هر دو دیداری که با دورتموند بازی کردیم، متوجه شدیم که آنها تیم فوق العاده ای هستند."


اوزیل در دیدار سه شنبه شب گل تساوی رئال را از روی یک ضربه آزاد به ثمر رساند اما او معتقد است که بازیکنان زیادی هستند که می توانند در تیم رئال پشت چنین ضرباتی قرار بگیرند.

" ما ضربات آزاد زننده های خوبی داریم. البته بستگی به موقعیت ضربه هم دارد. باید رقبا را غافلگیر کرد.

اما هرگاه توپ در موقعیت مناسب برای من قرار گیرد و حس خوبی داشته باشم، بار دیگر پشت ضربه قرار می گیرم."

او همچنین در مورد اهمیتی گلی که به ثمر رساند، گفت:" این گل بسیار مهمی برای رئال بود؛ برای تیم، باشگاه وهواداران. من همان موقع هم گفتم که این گل را به هواداران رئال تقدیم می کنم.

این گل اهمیت زیادی برای من داشت زیرا نشان داد اگر به شانس خودتان ایمان داشته باشید، هرچیزی ممکن است.

ما موقعیت های زیادی داشتیم و گل درست ما (توسط کایخون به ثمر رسید) پذیرفته نشد. اما ما نشان دادیم که از روحیه خوبی برخوردار هستیم و تا آخرین دقیقه می جنگیم."

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori