تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - جرارد: دوست دارم روزی درتیم مورینیو،آقای خاص بازی کنم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول در صحبت هایی به تمجید از ژوزه مورینیو پرداخته و اعلام کرده که دوست دارد روزی زیر نظر او فوتبالش را دنبال کند.جرارد در گفتگو با رسانه های انگلیسی گفت:« خوشحال می شوم که بتوانیم برای مورینیو، آقای خاص بازی کنم.»

این درحالی است که جرارد در ماه سپتامبر اعلام کرده بود که در زمان حضور مورینیو در چلسی، پیشنهادی از آن تیم دریافت کرده بود و در اولین فصل حضور ژوزه مورینیو در سانتیاگو برنابئو هم رئال برای جذب او وارد عمل شده بود.

جرارد در ادامه صحبت هایش که در روزنامه دیلی میل منتشر شد، گفت:« این باشگاه (لیورپول) در آن زمان ها خیلی درکورس رقابت برای جام نبود.

مجبور بودم بیشتر فکر کنم ولی درنهایت به این نتیجه رسیدم که نه، نباید لیورپول را ترک کنم و یک سال بعد هم دوباره به همان پیشنهاد چلسی پاسخ منفی دادم. ولی زمانی که مورینیو به رئال مادرید رفت، دوباره آنها به فکر جذب من افتادند.

برخی از بازیکنانی که از باشگاه هایی مثل رئال یا بارسا پیشنهاد دریافت می کنند برای جدایی از تیمشان وارد نبرد می شوند ولی من هیچ وقت این طور نبودم و دوباره پاسخ من به این پیشنهاد هم منفی بود. من در لیورپول خوشبخت بودم و تصمیم گرفت که بمانم.»


جالب اینجاست که ژابی آلونسو، ستاره سابق لیورپول و بازیکن کنونی رئال مادرید در این هفته درتمجید از جرارد، در گفتگو با رئال مادرید تی وی گفته بود:« جرارد برای بازی کردن در هر تیمی به اندازه کافی خوب هستند. هیچ شک و تردیدی نیست. جرارد می تواند در هر تیمی در دنیا بازی کند؛ چون قابلیت های فوق العاده ای دارد. جرارد یک بازیکن واقعا باهوش است.»

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori