تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - دورتموند-رئال مادرید: نبرد قهرمان آلمان و اسپانیا
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

قهرمان فصل گذشته آلمان و اسپانیا در یک دیدار حساس از گروه دی رقابت ها به مصاف هم خواهند رفت.شاگردان یورگن کلوپ چهارشنبه شب در یک دیدار خانگی حساس در آلمان میزبان پر افتخار ترین تیم اروپایی که توانسته 9 بار لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند خواهند بود,بازی که در تعیین صدرنشینی این گروه نقش تعیین کننده ای دارد.

بورسیا دورتموند آلمان در این نبرد حساس بازیکنان مهمی چون ایلکای گاندوگان,ماریو گوتزه و مارسل اشملتزر را در اختیار ندارد.

گاندوگان هافبک بورسیا دورتموند به دلیل مشکل درد کمر از میادین به دور بوده و بسیار بعید است که به این بازی برسد ؛در حالی که گوتزه از ناحیه همسترینگ مصدوم است و اشملتزر مشکل مصدومیت از ناحیه پارا دارد که بازگشت او به آخرین شرایط او در تمرینات و آمادگی او بستگی دارد.

در سوی دیگر برای رئال مادرید ,سامی خدیرا ,هافبک مادریدی پس از آنکه برد تیمش در هفته گذشته برابر سلتا ویگو را به دلیل مصدومیت در اردوی تیم ملی از دست داد ,حال به ترکیب بازگشته و برای بازی چهارشنبه شب در دسترس خواهد بود.

بازیکنان دیگری چون آلوارو آربلوا,مارسلو و فابیو کونترائو همچنان مصدوم و به بازی حساس فردا شب نخواهند رسید ,با این اوصاف سرخیو راموس و مایکل اسین همچنان در جناحین خط دفاعی به کار خود ادامه خواهند داد.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori