تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - مورینیو ترکیب احتمالی تیمش را می داند
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

رئال مادرید فردا شب در حالی در آلمان به مصاف بوروسیا دورتموند می رود که ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی کهکشانی ها از روز دوشنبه ترکیب یازده نفره تیمش را دست کم در ذهنش مشخص کرده بود.خبر بازگشت سامی خدیرا به روزهای اوج، تنها موضوعی بود که مورینیو در مورد آن تردید داشت ولی حالا از حضور این ستاره آلمانی مطمئن است

سامی خدیرا در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل سلتاویگو که با برد 0-2 تیم مادریدی همراه بود، به دلیل گرفتگی عضله پایش احساس ناراحتی می کرد. این در واقع عود کردن مصدومیتی بود که در روز 12 اکتبر و در بازی تیم ملی آلمان مقابل جمهوری ایرلند گریبانگیر خدیرا شده بود و شنبه شب دوباره درد در عضله دو سر ران این ستاره آلمانی، نگرانی زیادی را به همراه داشت؛ البته او روز یکشنبه با سایر هم تیمی هایش تمرین کرد و دیگر دردی را احساس نمی کرد.

حالا خیال ژوزه مورینیو هم راحت است و می تواند روی حضور خدیرا در ترکیب اصلی تیمش در بازی فردا شب در شهر دورتموند حساب باز کند و او را در کنار ژآبی آلونسو به عنوان محور تیمش به میدان خواهد فرستاد.


آنخل دی ماریا و کریم بنزما هم بعد از نیمکت نشینی در بازی با سلتا ویگو، به ترکیب یازده بازیکن اصلی تیم آقای خاص بازخواهند گشت و ایگواین و کاکا در این بازی خارج از خانه، نیمکت نشین خواهند بود.

کاکا بعد از درخشش در دو بازی دوستانه تیم ملی برزیل در هفته گذشته، به مادرید بازگشت ولی در بازی با سلتاویگو، اثر خاصی در جریان بازی نداشت و از همین رو مورینیو در بین دو نیمه او را تعویض کرد و دی ماریا را به جای او روانه میدان نمود.

حالا هم گویا آقای خاص قصد ندارد تا از کاکا در این بازی حساس خارج از خانه درترکیب اصلی تیمش استفاده کند.

بازیکنی که با درخشش در بازی با سلتاویگو حضورش در ترکیب اصلی رئال در بازی با دورتموند را تثبیت کرد، مایکل اسین، خرید تابستانی و شاگرد قدیمی مورینیو است.

این ستاره غنایی از سوی آقای خاص برای بازی در جناح چپ دفاعی انتخاب شده و البته بازی فوق العاده اش در مصاف با سلتا، حالا مورینیو را متقاعد کرده.

چرا که در بازی شنبه شب رئال مقابل سلتاویگو، اسین بازیکنی بود که بیشترین توپ را بازیابی کرد (با 13 بازیابی در جریان بازی) و حالا مورینیو به او فضای بیشتری برای درخشش خواهد داد.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori