تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - اسین: برای پیروزی مقابل دورتموند قرار می گیریم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

مایکل اسین، هافبک رئال، تاکید کرد که این تیم در دیدار این هفته اش در چمپیونزلیگ مقابل بورسیا دورتموند، تنها برای پیروزی به میدان خواهد رفت.تیم اسپانیایی در دو دیدار ابتدایی مقابل منچسترسیتی و آژاکس، به دو پیروزی، هر 6 امتیاز را به دست آورده و اکنون قصد دارد با پیروزی مقابل قهرمان بوندس لیگا، به روند پیروزی هایش ادامه بدهد.

اسین در گفتگو با مارکا گفت:" دیدار بسیار دشواری خواهد بود. با این وجود، ما باید برای پیروزی مقابل دورتموند قرار بگیریم. ما برای رسیدن به هر سه امتیاز باید در بهترین شرایط باشیم."

این هافبک غنایی که در دیدار این هفته رئال مقابل سلتاویگو در سمت چپ خط دفاعی به میدان رفت، اعلام کرد از بازی در هر پستی که سرمربی از او بخواهد، راضی است.

" باید تایید کنم که بازی کردن در سمت چپ خط دفاعی کمی عجیب بود اما مورینیو از من خواست که در این پست بازی کنم و من هم می دانستم که می توانم این کار را انجام بدهم.


از بازی کردن در هر پستی که مورینیو از من بخواهد، راضی هستم. باید به سختی کار کنم و به خاطر تیم دست به فداکاری بزنم. باید به تلاشم ادامه بدهم و به تیم کمک کنم تا این سه امتیاز را به دست بیاوریم."
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori