تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - زیدان: هیچ مشکلی با مورینیو ندارم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

زین الدین زیدان، اسطوره سابق باشگاه مادریدی و تیم ملی فرانسه در گفتگوباشبکه تلویزیونی اسپورت 365 سرزمین مادری، در مورد روزهای حضورش در رئال به عنوان مشاور و مربی تیم پایه ای و بعد از آن جدایی از این تیم به صحبت پرداخت.زی زو در این صحبت ها گفت:« در رئال مادرید آموختم که یک باشگاه بزرگ، از داخل، چطور است. فکر می کنم که عشق و هیجان من می طلبد که هر روز در زمین چمن باشم و از همین رو تصمیم گرفتم تا به فرانسه برگردم تا خودم را پرورش دهم. من هیچ مشکلی با مورینیو نداشتم. برعکس، از او چیزهای زیادی یاد گرفتم.»


به گزارش روزنامه آس زیدان در ادامه صحبت هایش گفت:« من در حال پرورش خودم هستم تا یک مربی فوتبال بزرگ شوم. فکر می کنم که امروزه شیوه مبدل شدن به یک مربی  بزرگ، بیش از هر چیزی به این بستگی دارد که بتوانی یک مدیر موفق در رختکن باشی.

این پایه ای و اساسی است. می خواهم روزی سرمربی تیم ملی فرانسه شوم. این رویای هریک از شهروندان این کشور است ولی برای رسیدن به این هدف، هنوز زمان زیادی باقی است.»

زی زو خوش بینی اش را درمورد آینده رئال مادرید در لالیگا هم اعلام کرد. آن هم درحالی که بارسلونا 8 امتیاز از رئال جلوتر است:« رئال در حال حاضر پائین تر از بارسلونا نیست. در بازی ال کلاسیکوی نیوکمپ رئال شایسته برد بود. به ویژه در نیمه اول بازی .»

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori