تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - کاسیاس: وقتی دریک بازی خوب نیستی،همه چیز سیاه می شود
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

ایکر کاسیاس در گفتگو با روزنامه آس به بررسی مسائل مختلفی پرداخته. از بازیهای تیمش در کوپا دل ری گرفته تا  انتشار اخباری درمورد احتمال انتقال فالکائو به رئال و پیغام مجازی کاسیاس برای فوتبال دوستان.متن این گفتگو را دراینجا مطالعه کنید:

نظرت درمورد انتشار ویدئویی از سوی بارسایی ها درمورد په په چیست؟

نمی دانم که به شما چه بگویم. تعجب کرده ام که بارسایی هاچنین ویدئوهایی را تهیه کرده اند. درک می کنم که آنها برای زیرنظر داشتن حریف چنین ویدئوهایی تهیه کنند ولی زیر نظرگرفتن تنها یک بازیکن، رفتارمناسبی از سوی تیمی مثل بارسلونا نیست


 نظرت درمورد آلکویانو، حریف اول رئال در کوپا دل ری و احتمال رویارویی با بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری چیست؟

هنوز تا رویارویی احتمالی با بارسا خیلی زمان باقی است. ما باید اول خودمان را برای بازی با آلکویانو آماده کنیم. در سالهای اخیر، در مصاف با تیم های گمنام تری در مقایسه با رئال، با سختی های زیادی مواجه شدیم. بایدبرای حریف ارزش و احترام قائل شد. حریفانی مثل آلکویانو؛ چون قطعا آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و انگیزه های زیادی برای پیروزی دارند.

برای دفاع از برخی اتهام هایی که در شبکه های اجتماعی دریافت می کنی، از شبکه های اجتماعی استفاده کردی

همه ما در شبکه های اجتماعی هستیم و زمانی رسید که تصمیم گرفتم نظرم را در مورد صحبت هایی که در هفته های اخیر مطرح شده بود، در فیس بوک اعلام کنم. زمان را مناسب دیدم. فقط می خواستم برخی نکات را اعلام کنم.

این روزها انتقاداتی به عمل می آید. نظرت درمورد این انتقادات چیست؟

تمام اینهارا باید به شوخی گرفت. باید به نظرات احترام گذاشت. هرزمان که یک انتقاد سازنده باشد، خیلی هم مثبت است. زمانی که این همه مدت در اوج هستی و به علاوه در تیمی مثل رئال هستی و پرونده خوبی را داری و تنها در یکی دو بازی نمی درخشی، همه چیز سیاه دیده می شود. من سالهاست که با اینها کنار آمده ام. همچنان کار می کنم و تلاش می کنم تا نظرات مخالف را تغییر دهم.

فکر می کنی فالکائو به رئال خواهد آمد؟

او مهاجم خیلی بزرگی است . البته این صحبت ها همه شایعه است. فقط بازیکنان تیم ما برایمان مهم هستند. هیگواین، بنزما و موراتا، مهاجمانی هستند که ما نگرانشان هستیم و می خواهیم که دراوج باشند. من کسی نیستم که بگویم که کدام بازیکنان به درد تیم می خورند و کدام بازیکنان باید به رئال بیایند.

از اینکه الگوی خیلی از مردم هستی، چه احساسی داری؟

مردم به من لطف زیادی دارند واحترام زیادی برایم قائلند. واقعیت این است که از شنیدن این صحبت ها احساس غرور می کنم. سعی می کنم تا به بهترین نحو ممکن کارهایم را انجام دهم تا مردم از بازیهای رئال و تیم ملی لذت ببرند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori