تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - راموس: می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

سرخیو راموس، مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید معتقد است که اگر تیمش در بازی شنبه شب مقابل سلتاویگو کمی خوش شانس تر بود، می توانست بازی را با اختلاف گلهای به مراتب بیشتری به پایان ببرد.رئال در بازی شنبه شب خود با نتیجه 0-2 از سد حریف عبور کرد و گلهای گونزالو هیگواین و کریستیانو رونالدو، سه امتیاز را به حساب تیم مادریدی واریز کرد. هرچند که خیلی ها از جمله خود راموس معتقدند که رئال می توانست خیلی راحت تر از این ها به پیروزی برسد.

در پایان این مسابقه سرخیو راموس به خبرنگاران گفت:« اگر ما کمی خوش شانس تر بودیم، نتیجه بازی می توانست بهتر از این ها رقم بخورد. ما باید این بازی را فراموش کنیم. البته ما کارمان را تقریبا انجام دادیم. هنوز زمان زیادی تا پایان لیگ باقی است و کسی نمی تواند بگوید که با محاسبات ریاضی، تکلیف جام قهرمانی در این برهه زمانی مشخص می شود.هنوز هراتفاقی ممکن است.»


با مصدومیت بازیکنانی مثل مارسلو، آربلوا و کوئنترائو، رئالی ها مشکلات زیادی در خط دفاعی داشتند و مایکل اسین به ناچار در خط دفاع رئال قرار گرفت. راموس معتقد است که او عملکرد خیلی خوبی را به اجرا گذاشت.

او در تمجید از بازی اسین گفت:« من و اسین برای مدتی طولانی، عملکرد خیلی خوبی را درکنار هم به اجرا گذاشتیم. مصدومیت ها ،ما را وادار کرده تا خودمان را با شرایط تطبیق بدهیم و اعتماد به نفس تیم خیلی بالاست.»
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori