تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - کارانکا: عملکرد خوب اسین، همانی بود که درانتظارش بودیم
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

در پایان دیدار رئال مادرید مقابل سلتاویگو، این آیتور کارانکا، دستیار مورینیو بود که به جای او در سالن کنفرانس خبری حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.


دراینجا می توانید صحبت های او را مطالعه کنید:


*اسین: مربی ما، کاملا مایکل اسین را می شناسد و می داند که اسین موقعیت های زیادی را خلق می کند. او دقیقا می داند که اسین می تواند در پست های متعددی بازی کند و در تمام این پست ها هم خیلی خوب بازی می کند. این بازی بازی خیلی مهمی بود؛ چون همیشه بازی کردن بعد از وقفه هایی که برای برگزاری بازی های ملی ایجاد می شود، کار برای تمام تیم ها سخت می شود . ولی عملکرد خوب اسین، همانی بود که ما در انتظارش بودیم


*کاکا: تعویض کاکا، یک تصمیم تکنیکی بود. ما می خواستیم بازیکنی را به میدان بفرستیم که سیستم عادی بازی ما را پیاده کند؛ آن هم با حضور آنخل دی ماریا در بال و مسعوت اوزیل در مرکز. ا از آخرین وضعیت مارسلو خبر نداری.منتظرش هستیم و امیدواریم که با امیدواری او، همه چیز خوب پیش برود و زود به والدبباس بازگردد.مهمتراز اینکه او بازی کند یا نکند، دینامیک تیم است که با حضور او و شخصیت شوخ وخندانش بالا می رود.

*ناچو: ناچو می تواند گزینه ای مشابه با آربلوا باشد. من 4 سال است که ناچو را می شناسم. از زمان حضور او در رده های پائینی فدراسیون می شناسمش و می تواند در 4 پست بازی کند. او در رئال، در پست بال بازی می کند و معتقدم که شرایطش برای بازی دراین پست بهتر است. البته او قدش از آربلوا کوتاه تر داشت.

* خدیرا: این بازیکنان در بازیهای مشخصی درکنار هم بازی کرده اند. در بازیهایی مثل بازی شنبه شب، در دقایق ابتدایی بازی، توپ بیشتری می خواستیم ولی بعد از آنکه روند بازی پیشروی کرد، ما می خواستیم به بازی سرعت دهیم و به همین خاطر تعویض کردیم. حیف شد که خدیرا با مصدومیت مواجه شد. او در اوج آمادگی بود.

*بازی با سلتا ویگو: می دانستیم که اگرسلتایی ها توپ را در اختیار داشته باشند، خطرات زیادی برای ما ایجاد می کنند و ما مجبور خواهیم شد تا رو به جلو بازی کنیم و فضای کمی برای حرکت با توپ در اختیار آنها قرار دهیم. فشار ما، با اعتماد به نفس بازیکنان حریف مواجه می شد و بدین ترتیب به ما اجازه ندادند که همان طور که عادت داشتیم بازی کنیم
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط Mahdi Mansoori