تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - مورینیو: غیرممکن است که مسی 4توپ طلا داشته باشد و رونالدو یکی
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در گفت و گو با فرانس فوتبال، بار دیگر از کریستیانو رونالدو در مسیر کسب توپ طلای سال 2012 حمایت کرده است.آقای خاص دراین باره گفت:« غیرممکن است که مسی 4 توپ طلا ببرد و کریستیانو فقط یکی.»

او در گفت و گو با مجله فرانس فوتبال که در روز جمعه منتشر شد در مورد مسائل گوناگونی صحبت کرد و در اینجا می توانید گزیده هایی از صحبت های او را مطالعه کنید.

این مربی پرتغالی این روزها با رسانه های مختلفی به گفت و گو پرداخته؛ درابتدا با خبرنگار روزنامه آس پای صحبت نشست و بعد در مصاحبه هایی تصویری با اسپورت تی وی ، سی ان.ان، آ بولا و رئال مادرید تی وی  شرکت کرد.

جالب اینجاست که آقای خاص در تمام این گفتگوها، حمایت از کریس را فراموش نکرد و همه جانبه او را شایسته کسب توپ طلای امسال نامید. به عنوان مثال مورینیو در گفت و گو با آبولا در این باره گفت:« باید شوخی و خنده را کنار بگذاریم.برای اهدای توپ طلا ، باید بهترین را برگزید.

پس توپ طلا یا به کریستیانو می رسد یا به مسی. اگر هردویشان برابر هستند؛ پس چطور ممکن است که مسی 4 توپ طلا بگیرد و رونالدو یکی؟ و یه سوال دیگر..کسب توپ طلا، بدون عناوین قهرمانی گروهی؟ من در مورد بازی ها و تیم های ملی صحبت نمی کنم و نمی خواهم وارد این فاز بشوم؛ حتی منظورم سوپرکاپ هم نیست.

دو جام مهم هستند که یکی از آنها را رئال برد و دیگری را چلسی (منظور مورینیو، رقابت های لالیگا ولیگ قهرمانان اروپا بود).

حالا دیگر وقت آن ریسده که کمتر در مورد بارسلونا صحبت شود و بیش از این به مقایسه تیمها پرداخت نشود. رئال قهرمان اسپانیاست و چلسی قهرمان اروپا؛ و بارسا هیچی»

مورینیو در ادامه گفتگویش با فرانس فوتبال به این نکته اشاره کرد که در جریان بازی اخیر ال کلاسیکو احساس راحتی می کرده و دوست داردکه تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا بازی کند:« همین الان برایتان امضا می کنم؛ این خط و این هم نشان..همه دنیا دوست دارند و آرزو دارند و در انتظار آن هستند که فینال لیگ قهرمانان اروپا میان رئال و بارسلونا برگزار شود.»

آقای خاص درمورد روند رشدش در دنیای مربیگری و شرایط و اوضاع رئال گفت:«نسبت به سه سال پیش که تازه به رئال مادرید آمده بودم، مربی بهتری شده ام. البته باید بگویم که رئال مادرید هم بهترین باشگاه و بهترین تیم دنیاست.در مورد سبک بازی رئال هم باید بگویم که واقعا از بازی کردن تیمم لذت می برم.

هنوز کسی به دنیا نیامده که بتواند مراراضی کند که سبک جذاب تری، نسبت به سبک بازی رئال مادرید وجود دارد. رئال مادرید مثل بعضی تیم های دیگرنیست که از طریق کمپین های تبلیغاتی، سود بکند. گل های بنزما و یا اولین گل رونالدو در نوکمپ، فوتبال فوق العاده ای بود.»

او در بخش پایانی صحبت هایش به مسائلی که رسانه ها از آنها به عنوان جنجال های اخیر تیم مادریدی یاد می کردند رسید و دراین باره گفت:« اخباری که درمورد مشکلاتم با کاسیاس و سرخیو راموس منتشر می شود، صحت ندارم. نمی دانم این حرف ها از کجا می آیند.»

و در نهایت درمورد کنار رفتن زیدان از نیمکت مربیگری تیم پایه ای رئال گفت:« ما او را واقعا دوست داریم و فقط خوشحالی وخوشبختی اش را می خواهیم.»
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1391 توسط Mahdi Mansoori