تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - پاسخ والدانو به مورینیو: هیچ کس از باشگاه رئال بزرگتر نیست
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

خورخه والدانو، مدیر ورزشی سابق رئال، به صحبت های اخیر مورینیو در مورد خودش پاسخ داد.مورینیو از زمان حضور در برنابئو با والدانو بر سر به دست گرفتن کنترل امور مختلف باشگاه رئال رقابت داشت و در نهایت زمینه اخراج او را در تابستان سال گذشته فراهم کرد.

والدانو که زمان هدایت تیم رئال مادرید را نیز برعهده داشت اعلام کرد سپری کردن سال های زیاد در این باشگاه به او یاد داده که باشگاه مهمترین مسئله است و نباید به اظهار نظر مدیران علیه هم چندان توجه کرد.

او در گفتگو با برنامه تلویزیونی لارگرو گفت:" بعد از بازی کردن، مربیگری و مدیریت در این باشگاه، می دانم که مهمترین مسئله خود باشگاه است و یک نفر به تنهایی عامل محبوبیت باشگاه در بین مردم نیست.

من به مورینیو علاقه دارم زیرا او ارزش هایی که رئال به آن پایبند است را به باشگاه برگدارنده. "

او همچنین در مورد دیدار ال کلاسیکو و صحبت های په په در مورد اینیستا گفت:" در بعضی دیدارها، درگیری هایی وجود دارد و بعضی مواقع افراد از آنچه هستند، بدتر به نظر می رسند."

والدانو در مورد پیوستن احتمالی نیمار به رئال گفت:" او یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیاست. یک بازیکن ویژه. کریس قدرتمند است و مسی تکنیکی ولی نیمار می تواند شما را 10 بار به موثرترین شکل جا بگذارد."

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1391 توسط Mahdi Mansoori