تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - آلبیول: انتقادات اخیر به کاسیاس هدف دار است
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

رائول آلبیول، مدافع رئال مادرید، معتقد است یک گروه در حال تلاشند تا مانع از رسیدن توپ طلای سال 2012 به ایکر کاسیاس شوند.رسانه های اسپانیایی بعد از دیدار اخیر تیم ملی کشورشان در مقدماتی جام جهانی، از کاسیاس به خاطر اشتباهاتش به شدت انتقاد کردند و آلبیول معتقد است این اتفاق بی دلیل رخ نداده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتی چنین انتقاداتی می شود، حتما هدفی وجود دارد. این کمپین به راه افتاده تا آنهایی که در انتخابات توپ طلا حضور دارند، مشکل کمتری داشته باشند.

واضح است که رسیدن یک دروازه بان به این افتخار دشوار است اما اگر دروازه بانی بتواند این جایزه را از آن خود کند، او ایکر است. او امسال هم با رئال و هم با اسپانیا، قهرمان شد. او فصل فوق العاده ای داشت.

یک دروازه بان هم باید شانس برابری با سایر بازیکنان داشته باشد. او کارهای زیادی برای فوتبال اسپانیا، چه برای رئال و چه برای تیم ملی، انجام داده است."

رونالدو، مسی و اینیستا رقبای اصلی رونالدو برای کسب توپ طلا هستند و آلبیول هر چهار بازیکن را شایسته کسب این عنوان می داند.

" عادلانه ترین تصمیم دادن توپ طلا به کریس، ایکر، مسی و اینیستاست. بازیکنان زیادی شایسته کسب توپ طلا هستند اما تنها یک توپ وجود دارد."

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1391 توسط Mahdi Mansoori