تبلیغات
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog - رئال مادرید-سلتا ویگو: میهمانی برنابئو، درشب بحران خط دفاع رئال
Real Madrid C.F. - Iranian Official Weblog
بروزترین مرجع خبری رئال مادرید
مرجع خبری Real-World :

با اتمام بازیهای ملی، ژوزه مورینیو، تعدادی از مهره هایش که اکثرا بازیکنان خط دفاعی هستند را به دلیل مصدومیت دراختیار نخواهد داشت.رئال مادرید شنبه شب در حالی میزبان سلتا ویگتو است که تعدادی از بازیکنانش را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

مارسلو از ناحیه ساق پا، آلوارو آربلوا از ناحیه عضله همسترینگ و فابیو کوئنترائو از ناحیه کشاله ران مصدومانی هستند که قطعا شانس حضور دراین بازی را نخواهند داشت. همه آنها در بازیهای ملی یک هفته اخیر مصدوم شده اند.

سامی خدیرا، رافائل واران، کریم بنزما و گونزالو هیگواین هم با مصدومیت های جزئی تری مواجه بودند و انتظار می رود که به این بازی برسند.

با این وجود ژوزه مورینیو کارسختی در انتخاب مدافعان تیمش خواهد داشت و انتظار می رود تا ناچو، بازیکن تیم کاستیا( تیم پایه ای رئال) را در پست مدافع چپ به کار گرفته و سرخیو راموس را به پست دفاع راست منتقل کند.

خاوی واراس، دروازه بان سلتاویگا پس از آنکه دچار دررفتگی انگشت شده بود به تمرینات تیمش بازگشته و انتظار می رود تا در ترکیب اصلی تیمش در بازی با رئال قرار بگیرد.

ناچو اینسا (از ناحیه زانو) و آندرس تونس (از ناحیه پشت) اخیرا از بند مصدومیت رها شده اندو تونی مهاجم این تیم که از ناحیه قوزک پا مصدوم شده بود، حالا به روزهای اوجش بازگشته.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1391 توسط Mahdi Mansoori